Active Language Learning Dublin

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

Active Language Learning Dublin

Dublin dil okullarında dil eğitimi alan öğrenciler kaliteli İngilizce eğitiminin yanında sosyal bir ortamda da hem unutulmaz anılar biriktirir hem de İngilizcelerini kalıcı hale getirebilirler. Viking döneminde kurulan şehir, dil eğitimi için Dublin’e gelen öğrencilere tarihi ve günümüz yaşamını bir arada görebilecekleri bir ortam sunuyor. Avrupa’nın en hızlı büyüyen başkenti olan Dublin’de dünyanın dört bir yanından arkadaşlar edinebilir, temel dans ve müzikleri görebilir, ortaçağ tarihine tanıklık edebilir ve bunların yanında teknoloji devlerinde iş fırsatları kovalayabilirsiniz.

Dublin İrlanda’nın en büyük şehri ve başkentidir. Liffey Nehri’nin ağzında ülkenin doğu kıyısının orta keminde ve Dublin kontluğunun merkezinde yer alır. Vikinglerin merkezi şehridir. Orta Çağ’dan günümüze İrlanda’nın başkenti olmuştur. Dünyanın yaşanabilir şehirleri arasında yer almaktadır. Avrupa’da Paris ve Londra’dan sonra en çok ziyaret edilen şehirlerdendir. Ülke ılıman bir iklime sahiptir. Kışları yumuşak, yazları ise serin geçmektedir.

Dublin’de dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin zincir ve butik okul seçenekleri mevcuttur. zincir okullar büyük bir marka altında eğitim verirken butik okullar daha kişiye odaklı eğitim sistemini benimser.

Active Language Learning Dublin Dil Okulu 1989 yılında kurulmuş butik bir İrlanda dil okuludur. Sıcak ve arkadaş canlısı atmosferi ile kaliteli bir dil eğitimi sunmaktadır. Okul öğrenci odaklı ve kişiye özel bir yaklaşım sunmaktadır. İnternet bağlantısı olan iki binada eğitim verilmektedir. Kaliteli bir öğretmen kadrosuna sahiptir. Öğretmenler öğrencilerin ihtiyaçları, amaçları ve ilgilerine odaklıdır. Yıl boyunca ve yaz döneminde, ülke genelinde, yetişkinlere ve çocuklara eğitim sunan birkaç merkezi bulunmaktadır.

Active Language Learning (ALL) Dublin dil okulu, şehir merkezine 15 dakikalık mesafedeki Dun Laoghire adında bir sahil kasabasında eğitim vermektedir. Şehrin kalabalık ve koşuşturmacalı hayatına her an ulaşabileceğiniz ancak daha konsantre bir eğitim dönemi geçirebileceğiniz şahane bir konumdadır. Dun Loaghire, İrlandalı sakinlerin yaşadığı bir yerleşim birimidir, bu durum okula yakın pek çok Aile yanı konaklama seçeneğine ulaşabileceğiniz anlamına gelir. İrlanda şehir merkezinde eğitim alırken Aile yanı konaklamanıza ulaşmak için yolda vakit kaybederken Dun Loaghire’da bu konuda çok daha avantajlı bir çevrede eğitim alabilirsiniz.

ALL Dublin dil okulu, öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik bir tesis olarak düzenlenmiştir. son teknoloji ile entegre okul binalarında geniş ve modern dizaynlı sınıflar, diğer öğrenciler ve öğretmenler ile birlikte vakit geçirebileceğiniz dinlenme alanları, ders çalışma alanları gibi her ihtiyaca yönelik alanlar bulunur. Okul çevresinde kafe, restoran ve barlar, alışveriş merkezleri, marklar, sinema, tiyatro salonları, feribot limanı ve birkaç dakikalık uzaklıktaki metro istasyonu bulunur.

Neden Active Learning Language Dublin Dil Okulu Tercih Edilmeli? 

 1. Hepsi üniversite mezunu ve tanınmış sertifikalara sahip öğretmenler
 2. 30 yılı aşkın eğitim tecrübesi
 3. Son teknolojili sınıflar
 4. Bilgisayar laboratuvarları ve ücretsiz Wi-Fi internet ile bilgiye hemen ulaşma imkanı
 5. Terasa açılan keyifli dinlenme salonunda arkadaşlar ve öğretmenler ile keyifli vakit geçirirken İngilizce konuşma imkanı
 6. Çalışma odaları ve kütüphane
 7. Sabah ve akşam kursları ile öğrencinin  istediği saatte eğitim
 8. IELTS sınav hazırlığında yüksek başarı oranları
 9. Sürekli yinelenen seviye tespit sınavları ile öğrenci gelişimine yakından takip etme
 10. Kişi ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş kurslar
 11. Şehir merkezine eğitim odaklı sakin okul konumu

Active Language Learning Dublin Dil Okulu İngilizce Kurs Programları

 • Genel İngilizce
 • Yoğun İngilizce
 • Birebir Eğitim
 • Esp Özel amaçlı
 • Eap Akademik amaçlı
 • Sınav Hazırlık
 • Akşam İngilizce Kursları

Active Language Learning Dublin Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

 • Aile yanı konaklama
 • Otel konaklama
 • Hostel konaklama

Active Language Learning Dublin Dil Okulunun Sunduğu Etkinlikler

İrlanda’da dil eğitimi almanın en büyü avantajı İngilizce konuşulan bir ülkede dil eğitimi alırken hayatın içierisinde rahatlıkla pratik yapabilmektir. Active Language Learning Dublin dil okulu, öğrencilerine diğer öğrencilerle birlikte katılarak sıcak ve samimi bir ortamda dil eğitimi alırken sosyalleşmeyi ve bu sayede kolaylıkla İngilizce konuşabilmelerini sağlamak için özel bir etkinlik ekibi ile çalışır. Bu etkinlikler ile hem dünyanın dört bir yanından arkadaşlar edinebilir hem de İngilizcenizi kalıcı hale getirebilirsiniz. Özellikle anlama ve konuşma becerileriniz için önemli bir yere sahiplerdir.

 • Futbol
 • Rugby
 • Basketbol
 • Masa Tenisi
 • Voleybol
 • Aşçılık
 • Müzik
 • Film geceleri
 • Hafta sonu kampları
 • Müze, tarihi alan gezileri
 • Dans

Tanıtım Videosu


Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon: 0216 348 48 38   Mail:info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Shafston English Gold Coast Image

Shafston English Gold Coast

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Shaftson English Sosyal Aktiviteler Avustralya Dil Okulu Fiyatları Avustralya Ülke Bilgileri Avustralya’da Konaklama Genel Bilgiler 26 yıldan beri

Malvern House Manchester Dil Okulu

Malvern House Manchester

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Manchester’da Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler

Malvern House Brighton Image

Malvern House Brighton

Genel Bilgiler Kurs Programları Konaklama Seçenekleri Neden Malvern House? Gezilecek yerler Tanıtım Videosu İngiltere Dil Okulu Fiyatları İngiltere Ülke Bilgileri İngiltere’de Konaklama Genel Bilgiler Malvern

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin

Bilgileriniz
Eğitim Tercihleriniz